Кой, кой е в Legaltheory Форуми!

За нещата от живота... и не само! Не всичко е право...

Re: Кой, кой е в Legaltheory Форуми!

от raissa707 » Пон Мар 31, 2008 10:19 am

Тъй като ми бе обещана филиика с лика на администратора, пред който се прекланям ,и който споменавам всеки път след изпит...( нещо от рода на- да е жив и здрав ...и прочие.. (nod) ), то мисля че дойде време да откликна на молбата му и да се представя! Ратататаааааа! И така,
Аз съм Рая , втори курс право в СУ. Работя в търговска фирма, пътувам доста, обичам да се забавлявам и да обръщам внимание на себе си..та за правото ми остава съвсем малко време..,но го бутам успешно.В крайна сметка записах тази специалност защото ми звучеше най-авторитетно...хахаха!
Съвсем скоро ставам на 22 години! Който прочете това съобщение, бял ден да не види ако не ме поздрави!!!
Обичам да се смея и да се шегувам...понякога прекалявам,ама ми харесва. хахаха!
Конец!

от Jantex » Пон Мар 31, 2008 6:19 pm

(^) ... снимка по бански ... и ... гръдна обиколка ... ??? (пропусна ги) (itwasntme)

Не се мазнете на админа толкова, че му се е вдигнало самочувствието до небето и не говори с простосмъртни вече (wait)
Аватар
Модератор

от northern-star » Вто Апр 01, 2008 1:39 am

raissa707, а и админите са няколко (giggle)
... и се радваме, че си тук! :)
Аватар

от raissa707 » Вто Апр 01, 2008 5:43 pm

Хахаха! За снимката ...да не стане беля! А за обиколката... не питай (tongueout) (bigsmile)

от stancho_83bg » Пет Сеп 05, 2008 7:55 pm

Здравейте, казвам се Станчо Станчев.Студент съм по право /4 курс/ във Великотърновски университет. Бакалавър съм по политология от същия ВУЗ. Родом съм от Шумен.
Преди време случайно попаднах във форума и с течение на времето оставам все по-изненадан от растящата посещаемост и обмен на информация.Искам да поздравя създателите и модераторите на сайта за великолепната инициатива,полезна на все по-голям брой потребители.Успех на всички!!!

от northern-star » Пет Сеп 05, 2008 11:51 pm

Радваме се на интереса ти и участието във форума :) Успех и на теб!
Аватар

от Katerina_Yordanova » Вто Ное 18, 2008 8:08 pm

Гледам отдавна не е писано в тази тема :) Аз съм Катето 1 курс Право в СУ. Обичам поезията, твърдата музика, хубавите кафета, хубавите торти (itwasntme) и прочие. Намирам форума за чудесно място за нови контакти и полезна информация, бих желала да допринеса с каквото мога за неговия просперитет. (smile)
Аватар

от northern-star » Вто Ное 18, 2008 8:41 pm

Здрасти, Катето, и добре дошла и ти :)
Включвай се в дискусии и всичко, което те интересува тук и заповядай на някоя от сбирките ни!
Аватар

от Teardrop » Нед Ное 23, 2008 12:41 am

Такааам, след като посетих 1-2 срещички на форумна основа, без официално да щъкам из темите тук, ще взема да се представя :
Казвам се Славена, не знам как точно стана, но с героични усилия (или не чак толкова, важното е да е драматично (bigsmile) ) стигнах до 4ти курс (О.о!);
Сега съм в процес на озпознаване на този форум и го намирам за приятно, уютно и добре организирано местенце;
Сред другите си героични опити подреждам и тези да бъда малко по-концентрирана в уни, да не забравям неволно за упражнения и по-рядко да преснимам чужди лекции, та - бих помагала, с каквото мога и тук - едната админ-ка ще ме насочва, а другата - искам да я питам нещо, свързано с танците, но това е съвсем off-topic (happy)

Друго лично инфо споделяме ли ?! Ммм - имам увлечения към писането, психологията (на ниво - пълен профан с желание да се обогатява!), танците - музиката като цяло, рисуване (разни неосъществени мераци), книжки, кино, театър и всичко, което ти допада и на теб, нали (smile)

Мда, освен това съм емоционално и словесно неконтролируема, ама засега приключвам (*отдъх*)
Аватар

от Assasiyah » Нед Ное 23, 2008 1:05 pm

След това изчерпателно представяне, няма какво повече да кажа, освен Добре дошла при нас! :)
Аватар

ПредишнаСледваща