Относно изпита по МПП

Субекти на международното право. Международни договори. Международноправни санкции. Международноправни отрасли.

Разработки по МПП

Източници на МПП

Re: Относно изпита по МПП

от northern-star » Сря Яну 30, 2008 2:45 am

хахаха, гащи или бельо, все е там някъде, но е факт, че звучи гръмко "Чавдар" и всички го назовават така, другото остава в сянка някак. А и с това име няма как да го сбъркаш някак си..
Аватар

от pebbles » Сря Яну 30, 2008 9:40 am

`Предполагам,че ас.Стоянов е имал предвид,че ще ви даде въпросите,които аз му кажа да ви даде.`-рекъл доц.Видин на запитването...

от pebbles » Чет Яну 31, 2008 10:57 am

успех на всички,които ще се явяват на изпит утре!и да споделите! (worried)

от Absolute » Чет Яну 31, 2008 2:06 pm

А от къде четете въпроси 36, 37, 39, 40, 42, 43, 45, 54, 55, 56?? (?) (sad)

от pebbles » Чет Яну 31, 2008 2:52 pm

всичките ги има в учебника на Владимиров,просто не са обозначени,но четейки съответния дял,ги откриваш разработени.споко!

от Absolute » Чет Яну 31, 2008 3:07 pm

проблемът е, че аз чета, но не ги откривам :) вече разбрах за териториално действие на МД, че е от Виенската конвенция за правото на договорите, но от консулското право някои неща изобщо ги няма, въпреки че четох дяла в учебника. И също трите въпроса за ООН за защита на човешките права и т.н. не ги откривам нито в устава, нито в учебника (angry) ти можеш ли да ми посочиш страници?
А вярно ли е, че Видин е казал, че можем да се явим на МПП със студентите от Международни отношения, които са в края на сесията? И дали на изпит е толкова гаден като Чавдар (sad) А самият чавдар ще изпитва ли устно?

Бтв, по МО имам 5, много ме е яд, мислех, че всичко съм си написала, а и като направих справка с учебника нямах пропуснати неща (angry)

от pebbles » Чет Яну 31, 2008 3:49 pm

има ги,консулите тази сутрин ги четох (blush) ,просто се извеждат по тълкувателен път (bigsmile) ,за правата на човека можеш след като си прочетеш дяла и нормативната база да говориш много,не мисля,че ще се изискват подробности,а само основни институти,а ас. не е толкова лош,на какъвто се прави,всъщност имам положително мнение.няма да изпитва устно по последни сведения,а ще ръководи писмения изпит.споко,аз също имам 5 по мо,такава е преобладаващата тенденция.да си го кажем направо-няма как задълбочено да изчетеш толкова разработки за толкова кратък срок,но оценката си е право на преценка на преподавателя,важното е,че минахме славно!освен да въздишаме още малко сега над мпп-то,нищо не ни остава!късмет!

от Absolute » Чет Яну 31, 2008 4:07 pm

А за Видин какво се чува? Много ли е взискателен? Някой вече мина ли при него?

от pebbles » Чет Яну 31, 2008 5:15 pm

утре е първият ден,в който ще изпитва Видин,за него се казва,че е мн любезен,а и то си му личи,че е добронамерен и мил.предполагам,че е взискателен умерено.

от northern-star » Чет Яну 31, 2008 6:05 pm

pebbles, добра дефиниция - няма да имате проблеми, ще ви даде шанс да се проявите и можете да разговаряте съвсем нормално с него, понеже зачита мнението ви. Е, не злоупотребявайте :) Но и нали знаете... най-важното е да си знаете! :)
Аватар

ПредишнаСледваща