Дата за изпит

Финансови правоотношения. Субекти на финансовото право. Нормативна уредба.

Разработки по финансово право

Дата за изпит

от atanassoff » Вто Ное 11, 2008 2:44 pm

Дата за изпита по финансовто право - задочно обучение (ДЕКЕМВРИ 2008) - 03.12.2008, от 08:30 часа.
Аватар
Администратор

Re: Дата за изпит

от Syrian » Сря Ное 12, 2008 12:38 am

За кой е това?
Аватар

от atanassoff » Сря Ное 12, 2008 3:34 am

Декемврийската сесия е винаги за студентите задочно обучение и евентуално за условни студенти.
Аватар
Администратор

от ralka » Сря Ное 12, 2008 12:49 pm

дали някой може да ми каже подробности за изпита. писмен или устен? колко въпроса се дават и т.н., тъй като не можех да ходя на очни през септември нямам никаква информация. дори не знам как се казва преподавателя (blush)

от toni1985 » Сря Ное 12, 2008 2:44 pm

Това окончателно ли е, в смисъл това информация от канцеларията ли е?

от northern-star » Сря Ное 12, 2008 3:39 pm

Окончателно е, защото е написано на таблото пред канцеларията, така че това е последната и официална дата.
Изпитът досега е бил устен и предполагам, че и сега ще е в такава форма.
Аватар

от atanassoff » Сря Ное 12, 2008 5:35 pm

ralka написа:дали някой може да ми каже подробности за изпита. писмен или устен? колко въпроса се дават и т.н., тъй като не можех да ходя на очни през септември нямам никаква информация. дори не знам как се казва преподавателя (blush)

Изпитът е устен - възможно е да изпитват проф. Петканов, доц. Пенов, гл. ас. Кучев, както и още няколко асистенти. Оценяването е обективно и преподавателите са склонни да поощряват с по-високи оценки. Естествено единсвтената гаранция за успешно взимане е да си научиш. По този повод - разработките тук са достатъчни. Дори доц. Пенов на очните е препоръчал "източниците от Интернет", а с оглед на това, че legaltheory-forums.org разполага с най-актуалните към момента мисля, че няма смисъл да флудя повече поста си с аргументи.
Аватар
Администратор

от waxmen » Сря Дек 03, 2008 4:00 pm

Изпитът беше днес.
Надявам се всички които са се явили да са се справили отлично.
Искам да помоля, ако някой има впечатления как е протекъл изпита да изкаже мнение, ще е полезно за тия от нас, които ще се явим през януари. Също така доколкото разбрах разработките от конспекта за СУ, които са качени в сайта, почти съвпадат с лекциите от текущата година. Все пак още някое мнение по този въпрос няма да е излишно.
Надявам се да не съм бил досаден. Нека да си помагаме все пак.

от ba4ik86 » Чет Дек 04, 2008 8:17 am

Изпитът като цяло минава леко,ако си чел разбирасе.Теглят се два въпроса един от обща и един от специална част.Сядаш и пишеш и след това говориш.Изпитват доц. Пенов, гл. ас. Кучев и някаква асистентка която лично аз не бях виждала.Мисля, че нямаше скъсани,напротив преобладаваха оценки 4,5,6...Преподавателите са доста благосклонни,не те прекъсват.Друго незнам какво да кажа относно това как протича изпита.Пожелавам успех на всички които ще се явяват през януари.Няма от какво да се притеснявате.А относно това къде е актуална информацията аз се готвих изцяло от лекциите публикувани във форума.И все пак ако не сте чели няма да ви е лесно.
Успех (smile)

от waxmen » Чет Дек 04, 2008 12:48 pm

Много благодаря за инфото. Разбира се, че без четене не става, но все пак написаното сваля напрежението. Успех на всички.

Следваща