Изпит

Същност на конституционализма. Конституцията като основен закон. Конституционна уредба на основните права и задължения на гражданите. Конституционни основи на устройството и дейността на държавата. Парламентарно право. Сравнително конституционно право.

Разработки по КП

Re: Изпит

от hitman » Вто Юни 24, 2008 6:06 pm

Колеги, благодаря за богатата и изчерпателна информация! Изключително сте отзивчиви, словоохотливи и готови да помогнете!

от b_one » Вто Юни 24, 2008 8:42 pm

wtf?

от Lady_Croft » Сря Юни 25, 2008 12:04 am

Hitman, без цел да се заяждам, ама защо смяташ, че някой ти е длъжен? (smile)
Доколкото знам аз, изпитват доц. Близнашки и асистенти. А за въпросите - ами, тук питането ти е малко странно - имаш си конспект, на изпита ще си теглиш и ще ти се падне нещо от него. Не знам каква словоохотливост очакваш. (bigsmile) Отпаднали въпроси поне пред нас никой не е споменавал.
Аватар
Модератор

от Ramzes » Сря Юни 25, 2008 5:31 am

Ш'се паднат 8ми и 42ри, чувай какво ти казвам... (nerd)
Аватар

от atanassoff » Сря Юни 25, 2008 1:11 pm

Колеги, тази сутрин в пощата на големия офис на форума в небостъргача на legaltheory в Манхатън бе получено следното анонимно писмо, засягащо изпита по КП. Публикуваме го на своя отговорност във форума, в. New York Times, британския вестник Сън и българския вестник ШОК:

Изпитът протича при изключително сложна и объркана процедура - в атмосфера на социалистическа конспирация, гестаповска диалогизация и принудителни медицински мерки. Аз все още не съм осъзнал напълно сложния поток от действия и въздържане от такива, причинната връзка и т.н. Според колеги, останали живи от изпита и понастоящем лекувани в медицински заведения в чужбина при строг хранителен и фитнес и др. режими изпитът протича по следния объркан и сложен начин:

1. Влизаш (доизпитна фаза)
2. Теглиш въпрос (изисква усилена физическа подготовка)
3. Говориш (но имай предвид че всичко което кажеш ще бъде използвано в следващия научен труд на изпитващия, а ако е пълна глупост и срещу теб!)
4. Пишат ти оценка от 2-6 (никой не знае защо точно до 6, можеше да е от 1-10 за да има логика или да се изчислява в проценти)

Това е. Не мога да разкрия самоличността от страх и умопомрачение. Ще се радвам да изразите благодарностите си за тази информация чрез банковата сметка на този, който постне писмото.
Аватар
Администратор

от Aniston » Сря Юни 25, 2008 3:12 pm

(rofl) (rofl) (rofl) (party)

от PIRIL » Чет Юни 26, 2008 8:30 pm

Колеги, знаете ли дали има отпаднали въпроси от конспекта при Близнашки?
Аватар

от Калев » Чет Юни 26, 2008 8:32 pm

Lady_Croft написа:Отпаднали въпроси поне пред нас никой не е споменавал.
Аватар
Модератор

от PIRIL » Пет Юни 27, 2008 9:17 am

Исках да се уверя, мерси!
Аватар

от Teditooo » Нед Юни 29, 2008 7:33 pm

Някой може ли да каже от колко часа и в коя зала ще се проведе изпитът при доц. Близнашки на 2ри юли ?

ПредишнаСледваща