Изпит

Същност на конституционализма. Конституцията като основен закон. Конституционна уредба на основните права и задължения на гражданите. Конституционни основи на устройството и дейността на държавата. Парламентарно право. Сравнително конституционно право.

Разработки по КП

Изпит

от rojda » Пон Мар 17, 2008 5:12 pm

За всички,които са 2-ри курс задочно!!! Иизпитът по КП ще е на 25.03.2008г.

Re: Изпит

от northern-star » Вто Мар 18, 2008 2:39 am

Дано имате благи вести на Благовещение. Не е ли много рано този изпит?
Аватар

от m.petrova » Нед Мар 23, 2008 6:41 pm

Здравейте!До изпита остава много малко...някой знае ли как точно протича(колко въпроса се падат,общи ли са въпросите за всички,има ли време да се пише,трябва ли да се говори с подробности и т.н.)Кой изпитва? (idea) Каквато и информация да имате би била полезна (smile) !Благодаря ви!

от Sandra » Пон Мар 24, 2008 12:48 pm

Доколкото разбрах, на 25 ще изпитва доц. Пламен Киров. Не съм чувала как протича изпит по КП при него, но съм била на Избирателни системи и процедури и мога да кажа, че това беше най-приятния и лек изпит, на който съм ходила. Не знам дали и сега ще е така, но тогава изпитваха и асистентите, а всички като цяло изпитваха много добре - изслушват те съвсем спокойно без да те прекъсват, да се заяждат и т.н. Задаваха допълнителни въпроси само на хора, които бяха за късане, но в крайна сметка не скъсаха никой. Пък и все пак е избираема дисциплина. Предполагам, че на КП ще се задават повече допълнителни въпроси, но все пак едва ли ще има някаква коренна разлика в начина на изпитване. Пък и не се иска да задълбаваш кой знае колко въпроса и да изпадаш в адски подробности - просто трябва да си кажеш основните неща.
Доколкото знам говориш основно само по един въпрос. Времето за писане не е точно определено - горе-долу всеки става да говори когато е готов. Е разбира се, не да пише половин час, но мисля че за най-основните неща по въпроса ти стигат десетина минути да си ги нахвърляш.
Това е, което знам за изпита - не е много, но от сърце (tongueout)
Аватар

от m.petrova » Пон Мар 24, 2008 5:54 pm

Благодаря ти!Дано утре всичко мине добре!

от софи » Вто Апр 15, 2008 3:53 pm

Ако разберете дали е излязла втората дата за задочниците моля пишете.
Аватар

от софи » Пет Май 09, 2008 5:19 pm

само да не обяват датата един,два дни преди изпита.Моля някои ако разбере да пище
Аватар

от софи » Пет Май 16, 2008 2:12 pm

Питам и сама си отговарям-изпит на 09.06
Аватар

от Assasiyah » Чет Юни 05, 2008 12:26 pm

Колеги - 09 юни; 8.00 ч. - вероятно ще бъде в кабинетите на КП: 297 и 299
Аватар

от Ramzes » Нед Юни 15, 2008 4:50 pm

Някой от 1ва или 2ра група с евентуални сведения за днешния изпит? :)
Аватар

Следваща