изпит по административно право 2008г.

Административни актове. Издаване и обжалване на административните актове. Компетентност на изпълнителните органи на държавата. Административни нарушения и административни наказания. Принудителни административни мерки. Нормативна уредба.

Разработки по административно право

Разработки по административен процес

изпит по административно право 2008г.

от irina_petrova31 » Чет Окт 09, 2008 8:10 pm

Здравейте! Аз съм втори курс и ме интересува тази година как ще се проведе изпитът по административно право.Само АП обща част ли ще държим или и специална. Ако ще държим и специалната, то тогава откъде да се подгорвим за нея?Тъй като учебникът е АП обща част.

Re: изпит по административно право 2008г.

от edelvais » Пет Окт 10, 2008 9:28 am

От АПК. Има коментар, има и лекции.
Аватар

от Mura » Пет Окт 10, 2008 3:05 pm

Със сигурност ще бъде и обща и специална част. При това, за първа година изпитът идва през зимната сесия. За специалната част ни казаха на упражнения, че ще се учи от лекции и ще се четат закони. Новият конспект трябва вече да го има в методическия.
Аватар

от b_one » Пет Окт 10, 2008 7:41 pm

ще ви кажат професорите или асистентите, не се шашкай

от irina_petrova31 » Пет Ное 07, 2008 9:09 pm

А въпросите от адм. право специална част, които ги няма във форума, откъде можем да ги прочетем?

от northern-star » Пет Ное 07, 2008 10:14 pm

Тези, които липсват, не са четени от лекторите по време на лекциите и обикновено тези въпроси отпадат от конспекта.
В случай, че тази година има корекции в това отношение, попитай професора или някой колега..
Аватар