Изпит

Административни актове. Издаване и обжалване на административните актове. Компетентност на изпълнителните органи на държавата. Административни нарушения и административни наказания. Принудителни административни мерки. Нормативна уредба.

Разработки по административно право

Разработки по административен процес

Re: Изпит

от euphoria » Сря Юни 11, 2008 1:01 pm

Аз днес бях на изпит. Първи поток изпитваха проф.Костов и ас.Гагова. Май и доц.Сивков изпитваше, но не мога да гарантирам. Нямаше възможност за първи поток поне да си избираш при кого да седнеш. Оставяха се книжките при влизане и се караше подред, т.е проф.Костов и асистентката изпитват и взимат следващата книжка в купчината. Така, че е въпрос на късмет. Не знам дали Гагова ще бъде и на следващите групи. Тя беше при нас, тъй като ни преподаваше и искаше да ни изпитва. Не е страшна тя. Аз много бързо минах. Проф. Костов по доста време изпитваше, доста въпроси задаваше, но общо взето е благосклонен. Ами, това е от мен. Успех да всички!

П.С. Препоръчвам ви да влезете от първите, защото доста време се чака иначе. Влизат по 7 човека от група в началото, после по един.
Аватар

от Aniston » Сря Юни 11, 2008 1:30 pm

euphoria написа:Аз днес бях на изпит. Първи поток изпитваха проф.Костов и ас.Гагова. Май и доц.Сивков изпитваше, но не мога да гарантирам. Нямаше възможност за първи поток поне да си избираш при кого да седнеш. Оставяха се книжките при влизане и се караше подред, т.е проф.Костов и асистентката изпитват и взимат следващата книжка в купчината. Така, че е въпрос на късмет. Не знам дали Гагова ще бъде и на следващите групи. Тя беше при нас, тъй като ни преподаваше и искаше да ни изпитва. Не е страшна тя. Аз много бързо минах. Проф. Костов по доста време изпитваше, доста въпроси задаваше, но общо взето е благосклонен. Ами, това е от мен. Успех да всички!

П.С. Препоръчвам ви да влезете от първите, защото доста време се чака иначе. Влизат по 7 човека от група в началото, после по един.

Едно уточнение- всички екзаминатори изпитват всички. Аз също се явих днес и бях изпитана от доц.Славова. Всеки сяда да бъде изпитан по реда на влизането си и при този екзаминатор, който е свободен на момента, нямаш право на избор. Успокоение е че всички преподаватели са много добре настроени към студентите, но лошото е че всеки от тях има различни изисквания.
П.С. Това, което мога да кажа за доц.Славова е че е търпелива, но има различо становище от това в учебниците и от това на проф.Костов по някои въпроси. Така че колеги на този изпит освен знанията Ви трябва и късмет. Успех!

от liv » Сря Юни 11, 2008 6:45 pm

А как протича изпита при проф.Хрусанов?И има ли информация дали асистентите са длъжни да присъстват на изпита на групата,на която преподават? Предварително благодаря.

от Ети » Чет Юни 12, 2008 12:51 pm

Нека и аз да разкажа за изпита, след като минах днес, да успокоя колегите, на които им предстои
Първоначално влизат по 7-8 човека от всяка от двете групи (първи и втори поток), после започват по 1 или 2 да влизат. Имаш страшно много време за мислене, аз стоях вътре преди да ми дойде реда поне 45 минути. Днес изпитващите бяха четирима, аз лично минах при Сивков и човекът подходи много разбрано, нито се е заяждал, нито нищо. Зададе ми 2-3 допълнителни въпроса, но като почвах да говоря, почти веднага ме прекъсваше, като види, че го знам това. Иначе при нас асистенти нямаше, имаше две жени, които събираха книжките и когато се освободи изпитващ, пращаха при него този, който е наред. Всеки можеше да бъде изпитан от всеки от четиримата, мисля, че нямаше значение от кой поток си. Честно казано, за Хрусанов от днеска не са много добри отзивите, общо взето доста се заяждаше с колегите, нещо не беше в настроение, много ги въртеше и задълбаваше в подробности (dull).

На който му предстои обаче да не се притеснява, не е толкова страшно, колкото си мисли човек преди изпита (smile) Да не говорим, че аз днес не чух за нито един скъсан (clap)

от The Graverobber » Съб Юни 14, 2008 9:21 pm

днес беше моя изпит. изпитваха само професорите хрусанов и костов. бяха изключително благонастроени към студентите. няма нищо страшно относно изпита. изпитването е обективно и се помага да студента ако не може да се сети за нещо. пожелавам успех на оставащите 4 групи (smile)

от janette » Чет Авг 07, 2008 1:02 pm

Някой може ли да ми каже датата на поправката, моля (smile)

от Assasiyah » Вто Авг 12, 2008 4:18 pm

Септемврийските дати са:

08/09/ (>>) 272 зала, задочно и условно
09/09/ (>>) 272 зала, първи и втори поток 08.00 ч.
Аватар

от janette » Сря Авг 13, 2008 8:40 pm

Много благодаря за информацията (smile)

от Assasiyah » Чет Сеп 04, 2008 11:56 am

Да разбирам ли, че на 8ми сме от 08.00 ч.... (wondering)
Аватар

от m.petrova » Съб Сеп 06, 2008 10:32 am

А изпитът устен ли ще е или писмен?на 08.09

ПредишнаСледваща