Изпит

Административни актове. Издаване и обжалване на административните актове. Компетентност на изпълнителните органи на държавата. Административни нарушения и административни наказания. Принудителни административни мерки. Нормативна уредба.

Разработки по административно право

Разработки по административен процес

Re: Изпит

от Assasiyah » Вто Юни 03, 2008 11:19 am

Успех на всички, които ще се явяват утре!
Аватар

от bonitaa » Вто Юни 03, 2008 3:15 pm

Благодаря! (smile)
Аватар

от greeny » Нед Юни 08, 2008 3:05 pm

някой от колегите задочници ще сподели ли как мина АПП-то?

от euphoria » Пон Юни 09, 2008 1:12 pm

Колеги от 1 и 9 гр, как мина изпитът? Има ли оцелели да разкажат? :)
Аватар

от Aniston » Вто Юни 10, 2008 3:19 pm

Колеги задочници и тези от 1ва и 9та група благодарим Ви за изчерпателното инфо, а може ли сега да разберем как е преминал изпитът по АПП от тези, които са се явили днес?!
П.С. А може би няма оцелели (worried)

от Jantex » Вто Юни 10, 2008 4:15 pm

Оставете ги хората да си пият на спокойствие (beer) (smirk)
Аватар
Модератор

от Lady » Вто Юни 10, 2008 4:54 pm

Аз съм от задочниците и мога да кажа, че поне за мен мина лесно изпитът. Теглите 3 въпроса от всяка част. Ако не се запънете няма допълнителни въпроси при доцент Сивков. Той е доста готин. Успех на всички! (smile)
Аватар

от bonitaa » Вто Юни 10, 2008 6:04 pm

И аз бях при Сивков, за специална част почти нищо не искаше само нормативна уредба. Оставяте да говориш това, което знаеш и накрая ти пожелава лек ден (wink) . Това е, хайде успех на тези които те първа ще се явяват (yes)
Аватар

от Ramzes » Вто Юни 10, 2008 7:42 pm

Туй добре, ама има още 1-2 питанки, ако някой може да отговори :) Като например колко и кои изпитват и има ли избор при кого да седнеш (дотук само за Сивков се говори (speachless) ) А, да, и скъсани има ли (itwasntme)
Иначе браво на успелите :)
Аватар

от Aniston » Вто Юни 10, 2008 7:55 pm

Първи поток изпитват проф.Костов, доц.Сивков и доц.Славова. Но и мен ме интересува как се определя кой точно да те изпитва, защото дори асистент ни пожела да не ни изпитва доц.Славова (worried)
П.С. Благодаря за инфото Lady и bonitaa (smile)

ПредишнаСледваща