Молба за актуални лекции!

Информация, конспекти и примерни разработки по гражданскоправни науки.

Молба за актуални лекции!

от toniintro » Съб Юли 23, 2011 10:05 pm

Здравейте колеги, моля ако якой има актуални лекции за предстоящите държавни изпити да ми изпрати такива на имейл toniintro@gmail.com. Ако е възможно или е по-удобно може да се срещнем в София и да ги ксерокопирам. Надявам се някой да се отзове на молбата ми и най-накрая да взема да се дипломирам.
Благодаря предварително!

Re: Молба за актуални лекции!

от toniintro » Пон Сеп 26, 2011 8:33 pm

Какво ви става бе хора?! 168 преглеждания на темата и нито един отговор. Съмнявам се, че никой от хората, които четат този форум не притежава лвъпросните лекции. "Много полезен" форум, няма що.

от atanassoff » Сря Сеп 28, 2011 11:31 pm

2/3 от конспекта го има на разработки във форума. Никой не е длъжен да компенсира мързела.

Освен това под "актуални" лекции към днешна дата - няма такива. Ще се наложи да си четеш и закона, което в голяма степен ще ти се налага, ако станеш юрист.
Аватар
Администратор

от toniintro » Пет Сеп 30, 2011 8:40 am

atanassoff написа:2/3 от конспекта го има на разработки във форума. Никой не е длъжен да компенсира мързела.

Освен това под "актуални" лекции към днешна дата - няма такива. Ще се наложи да си четеш и закона, което в голяма степен ще ти се налага, ако станеш юрист.

Колега, не знам защо е нужно да даваш мнение само за бройка. Така както аз даодх моите по -стари лекции на момиче, което ми ги поиска тук във форума, така се надявах някой да сподели своите по-нови материали. Не ми обяснявай как няма нови лекции. Още повече се въздържай от клалификации относно "мързела". Отдавна не бях чел подобно смешно мнение отадминистратор на форум.