философия на правото- въпросче

Предмет и съдържание. Човекът като правно същество. Нравственост, принуда, интерес, цел. Равенство и справедливост. Ценност. Оценка. Познавателното съдържание на правото.

Разработки по ФП

философия на правото- въпросче

от irina_petrova31 » Пон Апр 07, 2008 10:53 am

Здравейте! Аз си купих и учебника и помагалото по философия на правото, но не мога да разбера каква е функцията на помагалото? От учебника си четеш въпросите от конспекта, но от помагалото.... там има само цитати? (thinking) .Ще се радвам, ако някой ми разясни нещо по въпроса и ако може да ми каже каква е формата на изпита(устна или писмена). Благодаря ви! (wink)
 
Мнения: 18

Re: философия на правото- въпросче

от haifisch » Пон Апр 07, 2008 12:08 pm

Еми ролята на помагалото би трябвало да се изразява в това като си научиш въпроса или го прочетеш да видиш нагледен пример .... но май няма нужда от такива прекомерни усилия ... (thinking) Иначе изпита е ПИСМЕН .... в 272 :) Утре от 17.00 :)
Аватар
 
Мнения: 35

Re: философия на правото- въпросче

от atanassoff » Пон Апр 07, 2008 3:18 pm

На изпита пишеш от учебника, а от помагалото подкрепяш с примери. В самия конспект са написани от коя до коя страница в учебника и от коя до коя страница в помагалото.
Аватар
Администратор
 
Мнения: 972

Re: философия на правото- въпросче

от irina_petrova31 » Пон Апр 07, 2008 10:29 pm

Благодаря ви за изчерпателните отговори! Сега съм значително по-спокойна за изпита! (wink)
 
Мнения: 18

Re: философия на правото- въпросче

от till91 » Пон Юни 06, 2011 7:39 am

Някой има ли актуалния конспект по Философия на правото заедно със страниците?
 
Мнения: 1


Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта
cron