Дата за изпит

Особена част на Наказателното право - видове престъпления. Престъпления против собствеността. Престъпления срещу правата на човека. Престъпления срещу мира и човечеството.

Разработки по НП - Особена част

Дата за изпит

от toni1985 » Вто Окт 27, 2009 9:54 am

Ако някой има информация за датата за изпита за задочници, 4 курс, моля да я сподели (talking)

Re: Дата за изпит

от Josefinne » Вто Дек 22, 2009 6:30 am

Според отдел студенти тази, която знае ( не знам знахрка ли е, шаманка ли е, но така я наричат по телефона ), била в болничен и дати щели да излезнат на 4ти ( ама точно ) януари. Не знам как са излезнали датите на редовното, защото тя нито ме попита за кой курс, нито каква ми е формата на обучение...Явно на редовното сами си излизат датите :D.
Тоя отдел е пълен фарс (nerd) . Anyway по-късно мога да постна и телефона, да видим какво ще кажат на някой друг (rofl)
Аватар
Администратор

от vicky87 » Пон Яну 11, 2010 1:59 pm

Изпитът за студенти задочно е на 15.01.2010 от 8:30. Информацията е проверена от таблото пред канцеларията.Успех на всички, които ще се явяват. (sad)

от Pras4u » Сря Яну 13, 2010 6:03 pm

Има ли отпаднали въпроси? Разбрах за последните 3, но ако някои може да потвърди ще е чудесно! Благодаря (smile)

от lissa » Вто Яну 11, 2011 3:13 pm

някои които ще се явява от задочно обучение сега на 14-ти януари,по нак-право-особена част при панайотов знае ли кой въпроси отпадат от конспекта???