Въпросник по Римско частно право (СУ)

Исторически бележки върху римското право. Очерк върху римското частно право (Граждански процес, лично и семейно, вещно, облигационно и наследствено право). Казуси и становища на видни римски юристи.

Разработки по РП

Re: Въпросник по Римско частно право (СУ)

от haifisch » Чет Мар 13, 2008 7:54 pm

Herr Atanassoff .... nein! Jetzt laden die Frauen ein ! (giggle)
Аватар

от a_l_i_a_s_ » Пет Апр 18, 2008 7:31 pm

Искам да попитам дали разработките от сайта са достатъчни или трябва да се учи от учебника на М Андреев? И нали изпитът по РП не е много по-тежък от ИБДП-то, защото нещо съм се уплашила...

от bg_pop » Чет Окт 02, 2008 11:24 am

Искам да Ви благодаря :)Взех си изпита !Екстра :)
Аватар

от DirtyVersion » Чет Юни 18, 2009 12:26 pm

(!) Здравейте, искам да попитам дали някой знае в какъв формат ще се проведе изпита по РЧП, понеже първоначално трябваше да бъде два въпроса усно, (wait) след това обаче колеги започнаха да твърдят, че изпита ще е върху осем въпроса (само най-основното) писмено,сега пък чувам, че щяло да бъде осем въпроса усно (surprised) . Някой има ли точна информация за изпита ? (thinking)
Аватар

от jbblaskovitz » Чет Юни 18, 2009 3:22 pm

Изтече информация от някъде, че думата е "усТно"
Аватар

от Meldor » Чет Юни 18, 2009 3:28 pm

"усно" is the dirtyversion of "устно" ;] Доколкото разбрах, има три варианта за изпита - 1. говориш устно по два въпроса 2. пишеш план върху два въпроса, който те проверяват 3. не отиваш на изпита.

от DirtyVersion » Чет Юни 18, 2009 10:27 pm

Явно съм пропуснал часа, в който сме я вземали тази думичка (dull) ,но мисля, че ще я науча ;).
Аватар

от vesssinka » Нед Ное 28, 2010 11:34 am

Ако някой второкурсник все още не се е запасил с Casebook 1 и 2 да звънне на тел. 0885 716194 и ще получи и двете неотваряни помагала срещу повече от скромна сума :)))

Предишна