Помощ колеги.

С формално наименование на учебната дисциплина "Въведение в интернет".

Помощ колеги.

от Darkness » Пон Фев 02, 2009 2:32 pm

Колеги имам едно приятелче които се интересува от къде се чете по Информационно право. Каква литература име ако има такава.

Моля помогнете фаст фаст. (handshake)
Последна промяна Darkness на Чет Фев 05, 2009 2:38 am, променена общо 1 път
Аватар
 
Мнения: 11

Re: Помощ колеги.

от chopper_queen » Пон Фев 02, 2009 9:23 pm

Лекциите са индивидуално видими презентации за студенти редовно обучение втори курс 2008/09: имаш име и парола само, ако отговаряш на всичко, което изредих по-горе...
 
Мнения: 2

Re: Помощ колеги.

от lanfear » Нед Мар 22, 2009 4:00 pm

Вече малко късно за приятелчето, но иначе, имам част от тазгодишните лекции на проф. Кискинов на компа, мога да ги постна, ако не е проблемно...имам неясен спомен за това, че май той не обича друг да му разпространява лекциите...
E?
 
Мнения: 4

Re: Помощ колеги.

от atanassoff » Нед Мар 22, 2009 4:27 pm

За съжаление наистина не обича. Нека си останат за теб или който иска да му се пратят да си пише мейл-а в тази тема.
Аватар
Администратор
 
Мнения: 972

Re: Помощ колеги.

от lanfear » Вто Мар 24, 2009 8:55 pm

Yes, masterchief! :P
Btw, Darkness, надявам се приятелят ти да е успял, аз лично се изложих на този изпит, за септември съм си харесала една книжка с коментар на ЗДОИ, мисля че върши добра работа за неориентирани като мен... :)
 
Мнения: 4

Re: Помощ колеги.

от Alkiviad » Вто Май 19, 2009 11:46 am

Моля, който има въпросните лекции да ми ги изпрати на makeeverything@abv.bg
 
Мнения: 1

Re: Помощ колеги.

от Rihanna » Вто Май 26, 2009 6:54 pm

Здравейте, имам нужда от помощ . Имам един професор , които яко се е заял с мен и не иска да ми пише оценка. Изисква курсова работа, аз му предадох 2-we , но не ги удобрява, понеже били от интеренет, а едната я допълвах с материал от учебника . Всички други... начаткали copy-paste, cory-paste от интернет имат оценка 5 или 6 и тяхните не са от интернет... точно моята обаче е... че и двете... сега ми иска нова курсова работа, 3-та под ред. Ще ми помогнете ли. Предмета е Правна информатика . Ще съм мн благодарна
 
Мнения: 1

Re: Помощ колеги.

от Jantex » Пет Май 29, 2009 9:18 pm

От кой университет си (thinking)

В ЮФ на СУ никой не ни е искал курсови работи, а тъй като повечето от екипа на форумите сме от СУ нямам как да изнамерим курсови работи толкова бързо... (sad)
Аватар
Модератор
 
Мнения: 254

Re: Помощ колеги.

от fadi » Пон Яну 11, 2010 4:45 pm

трябват ми лекции по информационно право спешно
ако някои има да изпрати meditrans2000@abv.bg
 
Мнения: 1


Следваща

Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта